Šiltas ir erdvus namas Domeikavos sen.

Šiltas ir erdvus namas Domeikavos sen.

149 900 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 1839663
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 1
Šiltas ir erdvus namas Domeikavos sen.
Daugiau
Daugiau nuotraukų (8)

Skelbimo aprašas

Parduodamas šiltas, naujos statybos, mūrinis, 2 a. 263 kv.m. namas Kauno raj., Varluvos k. (Domeikavos sen.). Pirmame aukšte – bendra 71,5 kv.m. erdvė: virtuvė, valgomasis ir svetainė su židiniu ir vitrininiais iki grindų langais sudaro didžiulę saulėtą erdvę. Be to, dar pirmame aukšte yra darbo kambarys – 10 kv.m., WC ir erdvios katilinės patalpos – 27 kv.m. Katilinėje sumontuota vokiška/šveicariška šildymo įranga. Šalia katilinės – 28 kv.m. garažas.
Antrame aukšte iš jaukaus holo atsiveria keturi miegamieji (24,5 kv.m., 18,5 kv.m., 20,5 kv.m., 29 kv.m.) ir 8 kv.m. vonia. Du miegamieji ir vonia jau įrengti; kitų laukia apdailos darbai. Namas parduodamas su buitine technika ir baldais.
Namas šildomas suskystintomis dujomis, vanduo – privatus gręžinys, buitinės nuotekos - „Traidenio“ valymo įrenginys. Namas šiltas: sienos apšiltintos - 10 cm, grindys – 15 cm ir stogas – 20 cm paroc vata. Pirmame aukšte įvestas grindinis šildymas, antrame – riadiatoriai. Katilas – „protingas“: šilumą paskirsto pagal lauko rodiklių rodmenis; įdiegta rekuperacijos sistema. Gręžinys su trimis vandens valymo filtrais. Name įvesta signalizacija, internetas ir palydovinė televizija.
Namas pastatytas 14 arų sutvarkytame ir apželdintame sklype tylioje ir ramioje gatvelėje. Aplink – draugiški kaimynai.

Kontaktai

Vardas
Namas
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai