Paskolų Refinansavimas - Refinansuokis Greitai

Paskolų Refinansavimas - Refinansuokis Greitai

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 1864011
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 10
Paskolų Refinansavimas - Refinansuokis Greitai

Skelbimo aprašas

Refinansavimas, kitaip – perkreditavimas – yra senų paskolų ar įsipareigojimų apmokėjimas naujomis palankiomis sąlygomis.

DAUGIAU INFORMACIJOS: www.creditfast.eu

Kada naudingas paskolos refinansavimas? Norintiems gauti paskolos įsiskolinusiems refinansavimo paslaugas, jos naudingos įvairiais atvejais:

Kai turima gyvenimą apsunkinančių didelių įsiskolinimų greitųjų kreditų ar lizingo bendrovėms, bankams, kredito unijoms. Kai neįstengiama sumokėti turimų skolų esamomis sąlygomis.
Jei turimų įsiskolinimų palūkanos viršija skolininko galimybes ir norima jas sumažinti. Tai įmanoma refinansavus paskolą ir mokant mažesnes palūkanas ar mažesnėmis įmokomis nei esamiems paskolų teikėjams.
Kai grąžinti dideles paskolų sumas reikia per trumpesnį laiką nei tai gebate padaryti. Refinansuojant paskolą, jos grąžinimo terminas gali būti pratęsiamas iki 3 – 5 metų.
Kai paskolos grąžinimo laikotarpiu norima mokėti tik palūkanas, o pačią paskolintų pinigų sumą pageidaujama grąžinti mokėjimo termino pabaigoje - tai galioja refinansuojant sumas su NT užstatu.

DAUGIAU INFORMACIJOS: www.creditfast.eu

Kontaktai

Vardas
Marek
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai